Өлшемі 22 мм, CrV болаттан жасалған, "жылтыратылған хром" жабыны бар Matrix 15166 құрама кілті үйді немесе гаражды жөндеу кезінде пайдалы болады. Оның көмегімен бекіту элементтерін жылдам орнатуға және бөлшектеуге болады. Аспаптың жазықтығына қатысты сақиналы жұтқыншақтың еңкею бұрышы 15° құрайды, сондықтан кілтпен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.24 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 23 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 |
| Жинақтау | Ключ комбинированный - 1 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Құрама кілт, 22 мм, CrV, жылтыратылған хром Matrix |
| Өлшем 1 | 22 |
| Өлшем 2 | 22 |
| Ең үлкен өлшем | 22 мм |
| Көлемі минималды | 22 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Түр_75 | комбинированный |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 70 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996009230 |