10 мм CrV болаттан жасалған, щеткалы хроммен қапталған Stels 15206 құрама кілті гайкалар мен болт қосылымдарын бұрау және бұрау үшін қолданылады. Қақпақ басының 12 жақты ішкі беті бар, ол бекіткіштермен жұмысты жеңілдетеді және оның зақымдану қаупін азайтады. Кілт слесарлық шеберханаларда және автосервистерде қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық міндеттерді шешу үшін пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 190 |
| Жинақтау | Ключ комбинированный - 1 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Ключ комбинированный, 10 мм, CrV, матовый хром Stels |
| Өлшем 1 | 10 |
| Өлшем 2 | 10 |
| Ең үлкен өлшем | 10 мм |
| Көлемі минималды | 10 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Түр_75 | комбинированный |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996052793 |