Біріктірілген кілт Stels 15252 болаттан жасалған CrV, 15 мм, антислип бұрандалы қосылыстарды бұрап алуға және бұрауға мүмкіндік береді. Қолдануда әмбебап, өйткені сақиналы және мүйізді бастары бар. 12 қырлы құлақшаның профилі бекіткіштің бетімен жанасу аймағының ұлғаюын қамтамасыз етеді, бұл оның деформациялану мүмкіндігін азайтады. Кілт автокөлік жөндеу шеберханасында, жабдықты монтаждау және бөлшектеу үшін пайдалы болады және үй жұмыстарына пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 |
| Жинақтау | Ключ комбинированный - 1 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Құрама кілт, 15 мм, CrV, антислип Stels |
| Ерекшеліктері | типке қарсы |
| Ең үлкен өлшем | 15 мм |
| Көлемі минималды | 15 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түр_75 | комбинированный |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996161471 |