Matrix 15425 жинағы 6-32 мм өлшемді, "жылтыратылған хром" жабыны бар CrV болаттан жасалған 25 біріктірілген кілтті қамтиды, олар үйді немесе гаражды жөндеу кезінде пайдалы болады. Олардың көмегімен бекіту элементтерін жылдам орнатуға және бөлшектеуге болады. Жиынтыққа қойылған міндеттерді тиімді шешуге мүмкіндік беретін негізгі үлгілік өлшемдердің құралдары кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 5.30 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 95 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 |
| Жиынтықтағы саны | 25 |
| Жинақтау | Біріктірілген кілттер жинағы - 25 дана, өлшемдері - 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/5/0/0/d5008ad559554020238ca3e48a4820eca4363727_15425_r01.jpg |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Құрама кілттер жинағы, 6-32 мм, 25 дана, CrV, жылтыратылған хром Matrix |
| Өлшем 1 | 6 |
| Өлшем 2 | 32 |
| Ең үлкен өлшем | 32 мм |
| Көлемі минималды | 6 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | lnuyOVGiXqk |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | Қап |
| Түр_75 | құрама ысырмалы кілттердің жиынтығы |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996069425 |