Sparta 154305 хромдалған құрама кілттер жинағы өлшемі 6 мм-ден 17 мм-ге дейінгі бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған 6 слесарлық және монтаждау құралдарынан тұрады. Әрбір кілттің 12 жақты қақпақ басы бекіткіштің бетімен сенімді жанасуды қамтамасыз етеді, ал мүйізді саңылау сақинаны пайдалану қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кілттер шеберханада, гаражда пайдалы болады, құрылыс және жөндеу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.39 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 208 |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Жинақтау | Біріктірілген кілттер жинағы - 6 дана, стандартты өлшемдер - 6, 8, 10, 13, 14, 17 |
| Материал_46 | көміртекті болат 45 |
| Атауы | Набор ключей комбинированных, 6-17 мм, хромированные, 6 шт, Sparta |
| Өлшем 1 | 6 |
| Өлшем 2 | 17 |
| Ең үлкен өлшем | 17 мм |
| Көлемі минималды | 6 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | пластикалық ұстағыш |
| Түр_75 | құрама ысырмалы кілттердің жиынтығы |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 70 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996069265 |