МЕМСТ 16983 сәйкес CrV болаттан жасалған, фосфатталған, Сибртех 15477 12 құрама кілттерінің жиынтығы 6-жақты немесе 12-жақты бас профилі бар 6-22 мм өлшемді бекіткіштерді бұрап алуға және бұрауға арналған. 12 қырлы сақиналы жұтқыншақтың ішкі беті кілтті небәрі 30° бұруға мүмкіндік береді, бұл тар жағдайларда жұмыс істеуді жеңілдетеді. Кілттер слесарлық-монтаждау жұмыстары үшін пайдаланылады, құрылыста, жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 45 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 275 |
| Жиынтықтағы саны | 12 |
| Жинақтау | Набор ключей комбинированных -12 шт, типоразмеры - 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22 |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/5/4/8/c54823ac132ac9ebd109bc6281bc48695cd4519a_15477_r01.jpg |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Біріктірілген кілттер жинағы, 6 - 22 мм, 12 дана, CrV, фосфатталған Сибртех |
| Өлшем 1 | 6 |
| Өлшем 2 | 22 |
| Ең үлкен өлшем | 22 мм |
| Көлемі минималды | 6 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | osJa0pd9wdo |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Қаптама түрі | Қап |
| Түр_75 | құрама ысырмалы кілттердің жиынтығы |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996069371 |