Жұмыс бөліктерінің ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқалары бар 3 файлдан тұратын 15852 Барс жинағы материалдың жұқа қабатын алып тастау арқылы металл бұйымдарды дәл баптауға арналған. Жинаққа кіретін құралдардың көмегімен қабыршақтарды кетіруге, бөлшектерді қажетті пішінге немесе өлшемге келтіруге болады. Жеткізу көлеміне дөңгелек, үшбұрышты және жалпақ профильді файлдар кіреді. Құралдар кәдімгі беттерді, саңылауларды, ойықтар мен беттерді, ішкі бұрыштарды өңдеуге жарамды. Жинақ слесарлық шеберханада пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.65 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Ұзындығы | 315 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Жинақтау | Жазық файл - 1 дана Үш қырлы файл - 1 дана дөңгелек файл - 1 дана |
| Тұтқа материалы_56 | ӨН |
| Атауы | Файлдар жинағы 200 мм, 3 дана, екі компонентті Барс тұтқасы |
| Тұтқа | Екі компонентті |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Нысан_7 | дөңгелек, үш қырлы, жазық |
| Қаптамадағы ені | 120 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996123226 |