Ағаш сабы бар, ұзындығы 250 мм жұмыс бөлігі бар Sibrtech 15929 шаршы файлы материалдың үстіңгі қабатын алып тастау арқылы қатты металдан жасалған бұйымдарды дәл баптауға арналған қолмен ұсталатын слесарлық құрал болып табылады. Тегіс бөлшектерді, тарылған беттерді, сондай-ақ төртбұрышты және тікбұрышты саңылауларды өңдеуге жарамды. Файл слесарлық шеберханада пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 23 |
| Ұзындығы | 365 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 390 |
| Жинақтау | Файл - 1 дана |
| Тұтқа материалы_56 | қатты ағаш |
| Атауы | Шаршы файл, 250 мм, Сибртех ағаш сабы |
| Тұтқа | ағаш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 55 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996072708 |