Ұзындығы 200 мм қалақшасы бар, №2 ойығы бар, U13A болаттан жасалған Sibrtech 159627 шаршы файлы металл бөлшектерді аралауға арналған. Ол ойықтарды, конустық және тегіс беттерді, сондай-ақ тікбұрышты және төртбұрышты тесіктерді өңдеуге жарамды. №2 ойықтың ұзындығы 1 см-ге 13-25 тістері бар және бір өтуде 0,08 мм-ге дейін материалды алып тастауға мүмкіндік береді. Файл слесарлық шеберханада пайдалы болады, үйде немесе гаражда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Ұзындығы | 252 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 |
| Жинақтау | Шаршы файл - 1 дана |
| Атауы | Напильник, 200 мм, №2, квадратный, сталь У13А Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Қаптамадағы ені | 5 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138015 |