Ұзындығы 250 мм қалақшасы және №1 ойығы бар, U13A болаттан жасалған Sibrtech 160717 үшбұрышты файлы металл беттерін тегістеу үшін қолданылады. Өнімдерді қажетті пішінге немесе өлшемге келтіру үшін қолданылады және беттерді, ішкі бұрыштарды, үшбұрышты тесіктерді толтыру үшін қолданылады. Құрал слесарлық шеберханада пайдалы болады, күнделікті өмірде де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.21 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Ұзындығы | 308 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Жинақтау | Файл - 1 дана |
| Атауы | Напильник, 250 мм, №1, трехгранный, сталь У13А Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Қаптамадағы ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138107 |