Ұзындығы 250 мм қалақшасы және №2 ойығы бар U13A болаттан жасалған Sibrtech 160727 үшбұрышты файлы металл бөлшектерді аралауға және оларды қажетті өлшемге немесе пішінге келтіруге арналған. Драчалық файлды қолданғаннан кейін қолданылады. Құрал ойықтарды, беттерді, ішкі бұрыштарды және үшбұрышты саңылауларды өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Кәсіби және әуесқой слесарь үшін пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.21 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Ұзындығы | 308 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Жинақтау | Напильник трехгранный - 1 шт |
| Атауы | Напильник, 250 мм, №2, трехгранный, сталь У13А Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Қаптамадағы ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138114 |