Ұзындығы 300 мм қалақшасы және №3 ойығы бар U13A болаттан жасалған Sibrtech 160767 үшбұрышты файлы металл бұйымдарын әрлеу үшін оңтайлы болып табылады. Үшбұрышты саңылауларды, ойықтарды, беттерді, ішкі бұрыштарды аралауға арналған. Файл слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде немесе елде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 |
| Ұзындығы | 365 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 367 |
| Жинақтау | Файл - 1 дана |
| Атауы | Файл, 300 мм, №3, үш қырлы, болат У13А Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Қаптамадағы ені | 18 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138152 |