Ұзындығы 250 мм №3 ойығы бар жүзі бар, U13A болаттан жасалған Sibrtech 161767 дөңгелек файлы металл бөлшектерді әрлеу үшін қолданылады. Олар дөңгелек немесе сопақ тесіктерге, сондай-ақ ойыс беттерге қолданылады. Файл кәсіби және үй шеберханаларында сұранысқа ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Ұзындығы | 310 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Жинақтау | Файл - 1 дана |
| Атауы | Напильник, 250 мм, №3, круглый, сталь У13А Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Қаптамадағы ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138244 |