Ұзындығы 300 мм №1 ойығы бар жұмыс бөлігі бар U13A болаттан жасалған Sibrtech 161817 дөңгелек файлы металл дайындамаларды аршып, белгілі бір пішінге немесе өлшемге келтіру үшін бастапқы өңдеуге арналған құрал болып табылады. Дөңгелек және сопақ саңылауларды, сондай-ақ ойыс беттерді толтыру үшін қолданылады. Файл слесарлық істе қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.22 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 |
| Ұзындығы | 370 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 |
| Жинақтау | Напильник круглый - 1 шт |
| Атауы | Файл, 300 мм, №1, дөңгелек, болат У13А Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 12 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138251 |