Тегіс файл Сибртех 162537 болаттан жасалған У13А, №3 ойығы және жүзінің ұзындығы 150 мм, "барқыт" санатына жатады және металл бөлшектерді әрлеу және тегістеу үшін қолданылады. Тегіс және сыртқы дөңес беттерді аралау үшін қолайлы. Құрал слесарлық істе қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Ұзындығы | 192 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 190 |
| Жинақтау | Напильник плоский - 1 шт |
| Атауы | Напильник, 150 мм, №3, плоский, сталь У13А Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Қаптамадағы ені | 20 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138305 |