Сибртех 162717 У13А болаттан жасалған, ұзындығы 250 мм қалақшасы №1 ойығы бар жалпақ файл металл өңдеу үшін қолданылады. Қабыршықтар мен тоттарды кетіру, қырларын алу, дайындаманың пішінін немесе өлшемін өзгерту үшін тегіс және дөңес сыртқы беттерді өрескел өңдеуге арналған. Құрал слесарлық істе қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Ұзындығы | 308 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Жинақтау | Напильник плоский - 1 шт |
| Атауы | Напильник, 250 мм, №1, плоский, сталь У13А Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Қаптамадағы ені | 24 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138336 |