Пышақтың ұзындығы 250 мм және №2 ойығы бар U13A болаттан жасалған Sibrtech 162727 жалпақ файлы металл бөлшектерді аралауға арналған. Күрделі файлға қарағанда дәлірек өңдеуді қамтамасыз етеді. Металл қабатын тегіс және дөңес беттерден алып тастайды, бұл дайындаманың өлшемі мен пішінін қажетті параметрлерге сәйкес келтіруге мүмкіндік береді. Құрал слесарлық шеберханада пайдалы болады, сонымен қатар шеберге де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.26 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Ұзындығы | 308 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Жинақтау | Напильник плоский - 1 шт |
| Атауы | Напильник, 250 мм, №2, плоский, сталь У13А Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Қаптамадағы ені | 25 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138343 |