19 150 ₸
16 249 ₸
S2 болаттан жасалған Gross 16404 жинағы 1,5-10 мм алтыбұрышты саңылаулары бар бекіткіштерді бұрауға және бұрап алуға арналған шарикті 9 экстра ұзын атласты имбус кілттерін қамтиды. Ұзартылған ұзындығы мен L-тәрізді пішінінің арқасында құралдар жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы, бекіткіштерді орнату және бөлшектеу кезінде күш-жігерді үнемдеуге мүмкіндік береді. Жинақ жиһаз құрастыруға, велосипед жөндеуге және т.б. үшін пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.49 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 125 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 35 |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Жинақтау | Пластикалық қорап - 1 Имбус кілттері: 1.5 мм, 2 мм, 2.5, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм - 9 дана |
| Материал_46 | S2 |
| Атауы | Набор ключей имбусовых HEX, 1.5-10 мм, S2, 9 шт, экстра-длинные с шаром, сатинированные Gross |
| Ең үлкен өлшем | 10 мм |
| Көлемі минималды | 1.50 мм |
| Шарлы аяқталумен | Да |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Кілттердің түрі | экстра-ұзын |
| Форма-фактор | Л-тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 340 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996069043 |