9 экстра-ұзын Imbus кілттерінің жиынтығы Matrix 16411 шар және атласты жабыны бар, CrV болаттан жасалған, 2-12 мм алтыбұрышты алты бұрышты болттарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Жинақ жиһаз құрастыру және велосипедтерді жөндеу үшін пайдалы болады. Қосымша ұзын L-тәрізді кілттер жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.75 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Жинақтау | Пластиковый футляр - 1 штКлючи имбусовые: 2 мм, 2,5, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм - 9 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Имбусты кілттер жиынтығы HEX, 2-12 мм, CrV, 9 дана, экстра-ұзын, шармен, сәтен Matrix |
| Ең үлкен өлшем | 12 мм |
| Көлемі минималды | 2 мм |
| Шарлы аяқталумен | Да |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кілттердің түрі | экстра-ұзын |
| Форма-фактор | Л-тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996069036 |