Gross 16412 CrV болаттан жасалған жиналмалы Imbus кілттерінің жинағы 8 элементті қамтиды және өлшемі 1,5-8 мм HEX саңылаулары бар еуро бұрандаларды бөлшектеу және орнату үшін қолданылады. Оның көмегімен жиһаз жинауға, спорттық жабдықтарды, тұрмыстық техниканы жөндеуге болады. Жинақ кәсіби және үйде пайдалануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.17 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Жинақтау | Складной набор имбусовых ключей - 1 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Набор ключей имбусовых HEX, складные, 8 шт CrV Gross |
| Ең үлкен өлшем | 8 мм |
| Көлемі минималды | 1.50 мм |
| Шарлы аяқталумен | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Форма-фактор | жалаушалы |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996126555 |