Диаметрі 150 мм болатын M22 сәйкес келетін Matrix 70396 бұрғылау ұшы бетонда, кірпіште, гранитте, табиғи және жасанды таста тесіктерді бұрғылауға арналған. SDS-Plus немесе SDS-Max сапты патрондары бар соққылы бұрғыларға немесе балғамен бұрғыларға орнатылады. Тәж үлкен тесіктерді алуға мүмкіндік береді, сондықтан розеткаларды, ажыратқыштарды және құбырларды төсеу үшін ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2 кг |
| Диаметрі минималды | 150 мм |
| Тәждің ұзындығы | 70 |
| Жинақтау | Буровая коронка - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/7/e/1/97e1e5a9143f5b7579f06e7f27ed2372dbea1594_70396_r1.jpg |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Атауы | Бұрғылау ұшы, M22 х 150 мм Matrix |
| Ерекшеліктері | жиналмалы |
| Қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шанақтың түрі | SDS Plus, SDS MAX |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996146133 |