Бұрғылау ұшы M22 x 55 мм Matrix 70373 бетон, кірпіш, гранит, табиғи және жасанды тастардағы тесіктерді бұрғылауға арналған. SDS-Plus немесе SDS-Max сапты патрондары бар соққылы бұрғыларға немесе балғамен бұрғыларға орнатылады. Тәж үлкен тесіктерді алуға мүмкіндік береді, сондықтан розеткаларды, ажыратқыштарды және құбырларды төсеу үшін ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.42 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 59 |
| Диаметрі минималды | 55 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 |
| Тәждің ұзындығы | 70 |
| Жинақтау | Буровая коронка - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/6/0/f/e60ff1c18451d90ad3420887934988d6eca378d0_70373_r1.jpg |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Атауы | Буровая коронка, M22 х 55 мм Matrix |
| Ерекшеліктері | жиналмалы |
| Қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шанақтың түрі | SDS Plus, SDS MAX |
| Қаптамадағы ені | 59 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996146003 |