Диаметрі 68 мм болатын M22 сәйкес келетін Matrix 70379 бұрғылау ұшы бетон, кірпіш, гранит, табиғи және жасанды тастардағы тесіктерді бұрғылауға арналған. SDS-Plus немесе SDS-Max сапты патрондары бар соққылы бұрғыларға немесе балғамен бұрғыларға орнатылады. Тәж үлкен тесіктерді алуға мүмкіндік береді, сондықтан розеткаларды, ажыратқыштарды және құбырларды төсеу үшін ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.58 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 77 |
| Диаметрі минималды | 68 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 84 |
| Тәждің ұзындығы | 70 |
| Жинақтау | Коронка буровая - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/9/9/d/699dad3062f7b46b67f16dc959ecda4159be9a67_70379_r1.jpg |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Атауы | Бұрғылау ұшы, M22 х 68 мм Matrix |
| Ерекшеліктері | жиналмалы |
| Қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шанақтың түрі | SDS Plus, SDS MAX |
| Қаптамадағы ені | 77 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996146034 |