
Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Өлшемі 60х80 см болатын Elfe 93110 заттарды орау және сақтауға арналған вакуумдық қапшық киімдерді, ойыншықтарды, төсек-орындарды және т.б. Заттарды ылғалдан, зақымданудан және жағымсыз иістерден қорғайды, сақтау орнындағы орынды үнемдейді. Шаңсорғыштың түтігіне арналған арнайы мойын қапшықта вакуумды жылдам жасауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түрі | Пакет |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.11 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Жинақтау | Вакуумный пакет - 1 шт |
| Атауы | Вакуумный пакет для упаковки и хранения вещей 60 х 80 см Elfe |
| Өлшем | 60х80 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/a/d/b/0adbaff7f9c2589dc7c3c07f5bfddaddcd940042_93110_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | флексобасылымы бар пакет |
| Қаптамадағы ені | 200 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996136356 |