Заттарды буып-түюге және сақтауға арналған вакуумдық қапшық Palisad Home 931105 аспасы бар, өлшемі 60х80 см, киімдерді, ойыншықтарды, төсек-орындарды жәшіктерге, шкафтарға және басқа жерлерге ықшам және ұқыпты орналастыруға мүмкіндік береді. Қалыңдығы 55 мкм берік полиэтилентерефталаттан жасалған қапшық заттарды зақымданудан, сондай-ақ ылғалдан, шаңнан, көгеруден, микробтардан және жағымсыз иістерден сенімді қорғайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Пакет |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.09 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 |
| Жинақтау | Вакуумный пакет - 1 шт |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/9/5/0/f950d80ccecb984a1bc9256a3ca04cabd82477f4_931105_l01.jpg |
| Материал_46 | полиэтилен, полиэтилентерефталат |
| Атауы | Вакуумный пакет для упаковки и хранения вещей, 60 х 80 см, Home Palisad |
| Өлшем | 60х80 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/1/e/3/b1e373b93cd724d414d6adb4fdfb7dd2eb0263ad_931105_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 175 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996184388 |