Гросс 17992 ұзындығы 250 мм, құю тұтқалары бар соңғы қысқыштар құрылыс, монтаждау, жөндеу жұмыстары кезінде қолданылады. Олардың көмегімен шегелер мен шпилькаларды тартуға, болат сымдарды, штангаларды майыстыруға және тістеуге, сондай-ақ басқа да міндеттерді шешуге болады. Құрал жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.44 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Жинақтау | Қысқыштар - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/f/e/4/ffe413ab9d461d1234cc914a088e8e2299bac765_17992_04r.JPG |
| Жұмыс бөлігінің материалы_53 | CrV |
| Тұтқалардың материалы | обливная |
| Атауы | Шеткі тістеуіктер, құю тұтқалары, 250 мм Gross |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | Zj-pFvHhOIs |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 65 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996034782 |