Ұзындығы 280 мм, құю тұтқалары бар, құрылыс, монтаждау, жөндеу жұмыстары кезінде қолданылатын жалпы 17993 шеткі қысқыштар. Олардың көмегімен шегелер мен шпилькаларды тартуға, болат сымдарды, штангаларды майыстыруға және тістеуге, сондай-ақ басқа да міндеттерді шешуге болады. Құрал жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 126 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Жинақтау | Қысқыштар - 1 дана |
| Жұмыс бөлігінің материалы_53 | CrV |
| Атауы | Клещи торцевые, обливные рукоятки 280 мм Gross |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 80 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996158655 |