Гидравликалық құбыр майыстырғыш Matrix 181365 1/2"-3" аяқ киіммен бірге шеберге 15 тоннаға дейін күш қолдануға мүмкіндік береді. Гидравликалық жүйе бөлшектерді суықта 90° бұрышқа дейін көп күш жұмсамай бүгуге мүмкіндік береді. Иілгеннен кейін құбырлар өткізу қабілетін жоғалтпайды, сондықтан олар кез келген жүйелерге, соның ішінде жоғары қысымды жүйелерге жарамды. Құбыр майыстырғыш құрылыс алаңында, автожөндеу шеберханасында, өндірісте пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 60.87 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 290 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 670 |
| Жинақтау | Трубогиб - 1 штРукоятка - 1 штПрижимные ролики - 2 штНабор насадок - 8 штРуководство по эксплуатации - 1 шт |
| Штангадағы максималды күш | 15000 |
| Құбырдың максималды диаметрі | 88.50 |
| Иілудің максималды бұрышы | 90 ° |
| Сабақтың максималды жүрісі | 238 |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/4/2/a/042a984b3ad6d999ad4ef1ab88e301c901b481a0_181365_1.pdf |
| Өңдеу материалы | металл |
| Атауы | Трубогиб гидравлический, 1/2-3", 15 т, в комплекте с башмаками Matrix |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1/2-3" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/b/2/c/fb2c0687b1fe1e9aa81958e1361ba1af06bbd4c2_181365_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | oQb4izwE1zo |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Профиль түрі | круг |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 610 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996105604 |