Ұзындығы 270 мм Сибртех 18426 қол қысқышы, ұстағышы үлкейтілген және жылжымалы жақтары бар, бөлшектер мен дайындамаларды алдын ала орнатылған күйде бекітуге және ұстауға мүмкіндік береді. Бұл жағдайда шебердің қолдары бос қалады. Жылжымалы жақтаулар күрделі пішіндегі заттармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қысқыш дәнекерлеу, ағаш ұстасы, слесарлық жұмыстар үшін қолданылады. Ол құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде қолданылады, сонымен қатар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.64 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 137 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Қамтудың максималды ені | 85 мм |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Қол қысқышы, үлкейтілген ұстағыш, жылжымалы жақтары, 270 мм// Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Қаптамадағы ені | 18 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996160818 |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 270.0 |