Ұзындығы 225 мм, жалпақ ұстағышы бар күшейтілген Сибртех 18428 қол қысқышы монтаждау-монтаждау және дәнекерлеу жұмыстарын жүргізу кезінде әртүрлі заттарды ұстау үшін қолданылады. Иектер бөлікті ұстайды, ал бекіткіш оларды қажетті күйде бекітеді. Қысқыш кәсіби және тұрмыстық салада танымал.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 65 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 225 |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Қамтудың максималды ені | 65 мм |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Қол қысқышы, күшейтілген, тегіс ұстағыш, 225 мм// Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Қаптамадағы ені | 20 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996160832 |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 225 |