Ұзындығы 225 мм Sibrtech 18429 қос қол қысқышы әртүрлі пішіндегі бөлшектерді нүктелік бекіту үшін қолданылады. Дәнекерлеу және слесарлық-монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде қажет. Жақтардың пішіні дайындамаларды бір уақытта екі нүктеде қысуға мүмкіндік береді, ал құлыптау механизмі олардың ашылуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.57 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 67 |
| Ұзындығы | 225 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 225 |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Қамтудың максималды ені | 50 мм |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Қол қысқышы, қос, нүктелі бекіткіш, 225 мм// Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Қаптамадағы ені | 69 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996160849 |