Құбырларды және басқа дөңгелек дайындамаларды бекіту үшін жұмыс инсульті 10-89 мм болатын Спарта 185705 құбырлы қысқыштары қолданылады. Оларды пайдалану оңай: қысқыш механизм жоғарыдан төменге түсіріліп, арнайы ілмекпен бекітіледі. Құралдың көмегімен құбырларды аралауға, жіптерді кесуге және басқа да слесарлық жұмыстарды орындауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Губкалардың ені | 89 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.67 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 72 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 288 |
| Жинақтау | Тискі - 1 дана |
| Атауы | Құбырлы қысқыштар, 10-89 мм Sparta |
| Жұмыс барысы | 89 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 245 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996065465 |