Matrix 18600 ені 100 мм анвилі және иектері бар бұралмалы слесарлық тірек 95 мм жұмыс инсультіне ие және әртүрлі бөлшектерді ұстауға және бекітуге арналған. Қысқыш бұрандалары бар айналмалы механизм дайындамаларды әртүрлі жағынан ыңғайлы өңдеу үшін висканы 360° бұруға және таңдалған күйде бекітуге мүмкіндік береді. Құрал тегістеу, бұрғылау және басқа жұмыстарды орындау үшін қолданылады. Шеберханада және гаражда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Губкалардың ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 7.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 240 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 470 |
| Жинақтау | Тискі - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/c/2/1/cc2100eec0cbc2894d9638cea6461e9f996c5161_18600_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/5/6/1/f5611335fd4fa8efffe0c66d27f008fe6a9ae2e5_18600_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | шойын |
| Атауы | Тиски слесарные, 100 мм, поворотные, с наковальней// Matrix |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Бұрылу бұрышы | 360 Дәрежелер |
| Түсі | Қызыл |
| Қаптамадағы ені | 250 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996213507 |