186235 жылғы "Спарта" бұрылмалы темір ұстасының білігі, жақ сүйектерінің ені 100 мм, 75 мм—ге дейінгі бөлшектерді ұстауға арналған шағын құрал. Шағын габаритті дайындамаларды өңдеуге ыңғайлы болу үшін жеке шеберханада немесе гаражда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Губкалардың ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 5.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 140 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 |
| Жинақтау | Тискі - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/5/5/4/b554bedc7cce44cc48775d6cdc8f7abc39022ce0_186235_08u.JPG |
| Атауы | Тиски слесарные, 100 мм, поворотные, с наковальней Sparta |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 75 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | fT8iYH5uen0 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 133 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996040042 |