186255 жылғы "Спарта" бұралмалы слесарь білігі, жақ сүйектерінің ені 125 мм, 75 мм—ге дейінгі бөлшектерді ұстауға арналған шағын құрал. Шағын габаритті дайындамаларды өңдеуге ыңғайлы болу үшін жеке шеберханада немесе гаражда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Губкалардың ені | 125 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 5.86 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 145 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 |
| Жинақтау | Тискі - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/c/f/6/dcf65f46beeabdecdef2c70a50497e154ead5a63_186255_r1.jpg |
| Атауы | Слесарлық қысқыштар, 125 мм, айналмалы, анвилі Спарта бар |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 75 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | yvvvSF83i2s |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 140 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996104645 |