186275 жылғы "Спарта" бұралмалы слесарь білігі, жақ сүйектерінің ені 150 мм, 125 мм—ге дейінгі бөлшектерді ұстауға арналған шағын құрал. Ірі габаритті дайындамаларды өңдеуге ыңғайлы болу үшін жеке шеберханада немесе гаражда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Губкалардың ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 11.70 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 195 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 345 |
| Жинақтау | Тискі - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/6/7/0/3670d046efb2b3dbc1dcf3346371060fb7e5a211_186275_5.jpg |
| Атауы | Слесарлық қысқыштар, 150 мм, айналмалы, анвилі Спарта бар |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 125 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 170 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996040028 |