Спарта 186295 анвилі бар айналмалы слесарлық тірек, жақтарының ені 200 мм, 150 мм—ге дейінгі бөлшектерді ұстауға арналған шағын құрал. Ірі габаритті дайындамаларды өңдеуге ыңғайлы болу үшін жеке шеберханада немесе гаражда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Губкалардың ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 17 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 206 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 408 |
| Жинақтау | Тискі - 1 дана |
| Атауы | Тиски слесарные, 200 мм, поворотные, с наковальней Sparta |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 150 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 221 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996048888 |