Ұзындығы 4000 мм Matrix "Багет" 20325 таспа қысқышы дөңгелек немесе көпбұрышты сияқты күрделі пішіндердің бөлшектерін уақытша бекіту үшін қолданылады. Бұл ағаш шеберханасында және күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қысқыштың ені | 4000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.42 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қысқыш тереңдігі | 30 |
| Ұзындығы | 4 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 225 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Корпус материалы_50 | соққыға төзімді пластик |
| Тұтқа материалы_56 | обрезиненный пластик |
| Атауы | "Багет" таспалы қысқаш, 4000 мм Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 190 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996155913 |