Сибртех 94011 диаметрі 10 мм және ұзындығы 6 м зығырдан жасалған бұралмалы арқан әртүрлі заттар мен жүктерді мықтап байлап, бекітеді. Тұрмыста, ауыл шаруашылығында, саудада, өнеркәсіпте және құрылыста қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.38 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 |
| Диаметрі | 10 |
| Ұзындығы | 6 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 |
| Жинақтау | Веревка - 1 шт |
| Материал_46 | лубяное волокно |
| Атауы | Веревка льнопеньковая, D 10 мм, L 6 м, крученая Россия Сибртех |
| Үзілмелі жүктеме | 323 кг |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/0/3/f/003fd406eaa9c4777c987a5a63102b3f8bc8fe54_94011_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 160 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800043719 |