Sibrtech 94004, 16 мм, L 11 м бұралған мақта арқан, үй шаруашылығында және жүк тасымалдау үшін, сондай-ақ бау-бақша, туризм, өнеркәсіп салаларында қолданылады. 16 мм қалыңдығына байланысты бұйым қажетті беріктікке ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 |
| Диаметрі | 16 |
| Ұзындығы | 11 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 560 |
| Жинақтау | Веревка - 1 шт |
| Материал_46 | мақтадан жасалған иірімжіп |
| Атауы | Веревка х/б, D 16 мм, L 11 м, крученая, 497 кгс Россия Сибртех |
| Үзілмелі жүктеме | 497 кг |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/0/f/5/a0f5ad1d22a47dbe23705bcb2c5d7ab3e1615e4e_94004_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 140 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800043689 |