600 x 120 x 700 мм өлшемді күшейтілген Matrix 20417 F-тәрізді қысқыш металды, ағашты және басқа дайындамаларды кейіннен өңдеу немесе құрастыру үшін қысу үшін қолданылады. Штанга болып табылады, оған 2 кронштейн орнатылған — қозғалмайтын және жылжымалы. Бөлшек олардың арасына орналастырылады және трапеция тәрізді бұрандалы қысқыштың көмегімен жақтарға басылады. Тұтқаның өлшемі жылжымалы кронштейн арқылы реттеледі және 200 мм жетуі мүмкін. Қысқышты слесарлық және ағаш ұсталық жұмыстарды жүргізу үшін пайдаланады. Металл конструкциясы жоғары температураға төтеп бере алады, сондықтан құрал дәнекерлеу жұмыстарын орындау үшін пайдалы болады (бастамас бұрын жақтарынан пластик төсемдерді алып тастау керек).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қысқыштың ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Қысқыш тереңдігі | 120 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 700 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/2/8/0/8280e74adec20a16fd11ebe601e31140cb4351c4_20417_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Атауы | F-тәрізді қысқаш, 600 х 120 х 700 мм Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 170 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996196602 |