Көлемі 605 x 635 x 750 мм болатын портативті Sparta 257065 стендтік орындық дайындамаларды қысу үшін қолданылады және ағаш ұстасы мен слесарлық жұмыстарды орындау үшін қолданылады. Жұмыс үстелінің үстіңгі жағы екі бөлек блоктан жасалған тірек болып табылады, ол тіпті параллель емес беттері бар бөлшектерді бекітуге мүмкіндік береді. Жұмыс үстелі үйде және жеке шеберханада ыңғайлы болады. Қауіпсіздік шараларын сақтамау салдарынан жарақаттануды болдырмау және максималды тұрақтылық үшін арматура тегіс жерге орнатылуы керек.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 5.60 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 145 |
| Жұмыс үстелінің биіктігі | 750 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 885 |
| Жинақтау | Тірек тіреуіш жинағы - 2 штланка - 2 штСтолешница - 2 штСажимная сап жинағы - 2 штСъемные аялдамалар - 4 штНакладка - 4 штлюк 10×13 - 1 штВинт/гайка 6х32 - 8 штШайба - 16 штВинт/гайка 8х40 - 4шт, Шайба - 8 штСаморезы 4,8×16 - 16 дана |
| Атауы | Верстак-тиски, 605 х 635 х 750 мм, портативный Sparta |
| Ерекшеліктері | Жиналмалы |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/9/b/1/79b140636ab1c072773bffb6c52f3b38cb993950_257065_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 125 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996204161 |