Көлемі 640 x 520 x 790 мм болатын портативті Sparta 257055 стендтік орындық дайындамаларды қысу үшін қолданылады және ағаш ұстасы мен слесарлық жұмыстарды орындау үшін қолданылады. Үстел үсті екі бөлек блоктан жасалған тірек болып табылады, ол тіпті параллель емес беттері бар бөлшектерді бекітуге мүмкіндік береді. Жұмыс үстелі үйде және жеке шеберханада ыңғайлы болады. Қауіпсіздікті сақтамау салдарынан максималды тұрақтылық пен жарақаттануды болдырмау үшін орнатуды тегіс жерде орындау керек.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.80 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 143 |
| Жұмыс үстелінің биіктігі | 790 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 891 |
| Жұмыс үстелінің ұзындығы | 605 мм |
| Жинақтау | Тірек тұғырының жинағы - 1 дана Болат ланка - 2 дана Болат табақ - 2 дана Тұтқасы бар құрт механизмі - 2 тығындар - 4 дана Аяққа арналған тығындар - 4 дана 10х13 мм қорап кілті - 1 дана бекіткіштер жинағы - 1 дана Құрастыру нұсқаулығы - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/8/a/6/f8a616ff4bf9ae4c63a13e10395f2082ddae6c55_257055_r01.JPG |
| Атауы | Верстак-тискі, 640 х 520 х 790 мм, портативті Sparta |
| Ерекшеліктері | Жиналмалы |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/1/c/5/71c527624ada0b3d0474f623ae9cdd91c961ceb3_257055_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жұмыс үстелінің қалыңдығы | 18 мм |
| Қаптамадағы ені | 123 |
| Жұмыс үстелінің ені | 240 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996036571 |