Спарта 204405 F-тәрізді қысқыш, 400 x 120 x 470 мм, ағаш ұстасы мен слесарь өндірісінде қолданылады және оларды біріктіру немесе өңдеу үшін металл, ағаш және басқа материалдардың дайындамаларын бекітуге мүмкіндік береді. Бөлшек жақтардың арасына орналастырылады, олардың біреуі қозғалмалы және ұстау мөлшерін реттеуге қызмет етеді. Бұрандалы қысқыш сенімді бекіту үшін айтарлықтай күш қолдануға мүмкіндік береді. Қорғаныс қаптамалары бөлшектің зақымдануын болдырмайды. Конструкция элементтері жоғары температураға шыдайды, сондықтан қысқыш дәнекерлеу жұмыстарын жүргізуге жарамды, бұл ретте пластикалық төсемдерді алып тастау қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Қысқыштың ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Қысқыш тереңдігі | 120 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 470 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/c/a/2/aca21dcc52ce9180e941d44b4f502ce62e1b7e7c_204405_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Атауы | Струбцина F-образная, 400 х 120 х 470 мм Sparta |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 170 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996196640 |