Ұзындығы 440 мм Palisad Home 929035 ілгіші 48-50 өлшемді сырт киімдерді, сондай-ақ жейделерді, көйлектерді, юбкаларды және блузкаларды сақтауға арналған. Гардеробыңызды ретке келтіруге және заттардың ұқыпты көрінісін сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 440 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 71 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 440 |
| Жинақтау | Ілгіш - 1 дана |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Сырт киімге арналған пластикалық ілгіш, өлшемі 48-50, 440 мм, Home Palisad |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/a/0/b/ca0b58afedbe740ff56167699a1a3f10df25f8ae_929035_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 200 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800077462 |