194 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Ұзындығы 470 мм Palisad Home 929017 ілгіші 52-54 өлшемді сырт киімдерді, сондай-ақ жейделерді, көйлектерді, юбкаларды және блузкаларды сақтауға арналған. Гардеробыңызды ретке келтіруге және заттардың ұқыпты көрінісін сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 470 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 34 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 470 |
| Жинақтау | Ілгіш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/6/e/9/46e96bf0ecd5844a211e06b27c7d01f286e8f225_929017_r01.jpg |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Сырт киімге арналған пластикалық ілгіш, өлшемі 52-54, 470 мм, Home Palisad |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/d/3/b/ad3be6c6ecc4b7e4d95cefb3689023f2ef031d63_929017_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | 2gpJy5I9-hQ |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 200 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800077455 |