80 мм қысқыш тереңдігі бар соғылған Denzel 20464 F-тәрізді қысқыш арматураланған, ені 150 мм-ге дейінгі бөлшектерді және слесарь, ағаш ұстасы және дәнекерлеу жұмыстары кезінде материалдарды бекітуге арналған. Т-тәрізді профиль құрылымның иілуге төзімділігін қамтамасыз етеді, бұл бөлшектерді айтарлықтай күшпен бекітуге мүмкіндік береді. Қысқыш кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.52 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қысқыш тереңдігі | 80 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/b/3/6/1b36610a32015a98d5036e71fb355aedf5835049_20464_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/c/2/2/ac22ce10a61f5e46bf1e75be7c3655202393445e_20464_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Атауы | F-тәрізді қысқыш, 80х150мм, соғылған // Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996211374 |