80 мм қысқыш тереңдігі бар соғылған Denzel 20465 F-тәрізді қысқыш арматураланған, ені 200 мм-ге дейінгі бөлшектерді және слесарь, ағаш ұстасы және дәнекерлеу жұмыстары кезінде материалдарды бекітуге арналған. Т-тәрізді профиль құрылымның иілуге төзімділігін қамтамасыз етеді, бұл бөлшектерді айтарлықтай күшпен бекітуге мүмкіндік береді. Қысқыш кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.56 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қысқыш тереңдігі | 80 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 330 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/7/4/8/174877e1a166d8c7cf1a151a2d371a3f115a6a03_20465_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/a/4/0/6a40ad2e92425a8cbcf8c98ee2157f26a054e7f6_20465_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Атауы | F-тәрізді қысқыш, 80х200мм, соғылған // Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996211381 |