



Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Жасөспірімдердің киімдерін гардеробта және шкафта сақтауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 340 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 58 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 |
| Жинақтау | Ілгіш - 1 дана |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Жасөспірімдерге арналған пластикалық киім ілгіш, өлшемі 340 мм, Home Palisad |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/4/c/d/64cd60bab0fb26c30d6c4eee1006c34126faa311_929145_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 155 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800077509 |