80 мм қысқыш тереңдігі бар соғылған Denzel 20466 F-тәрізді қысқыш арматураланған, ені 300 мм-ге дейінгі бөлшектерді және слесарь, ағаш ұстасы және дәнекерлеу жұмыстары кезінде материалдарды бекітуге арналған. Т-тәрізді профиль құрылымның иілуге төзімділігін қамтамасыз етеді, бұл бөлшектерді айтарлықтай күшпен бекітуге мүмкіндік береді. Қысқыш кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қысқыштың ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.65 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қысқыш тереңдігі | 80 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 |
| Қысқыш | бұрандалы |
| Жинақтау | Қысқыш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/8/2/6/9826dc816c6efb29d77db810e5984b52eaa8fdb9_20466_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/5/3/4/55348a261950dba4dd16e2008f953c90f5619aeb_20466_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | металл |
| Атауы | Струбцина F-образная, 80x300мм, кованая // Denzel |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996211398 |